Pistolet jonizujacy IONSTAR do lakiernictwa

Pistolet jonizujący - Rewolucja w Twojej lakierni

Pistolet elektrostatyczny redukujący do 100% wtrąceń kurzu.

Ładunki elektrostatyczne są zmorą każdej lakierni, komplikując codzienną pracę, zwiększając koszty i wpływając negatywnie na jakość lakierowania. Jednak teraz, dzięki innowacyjnemu pistoletowi elektrostatycznemu IONSTAR, przemysł lakierniczy ma dostęp do unikalnego rozwiązania. To rozwiązanie zapewnia nie tylko skuteczną neutralizację ładunków, ale także doskonałe rezultaty lakierowania. Jonizowane powietrze tworzy idealną powierzchnię do lakierowania, podnosząc tym samym komfort pracy i szybkość wykonywania codziennych obowiązków. Prosta i szybka instalacja to poprawa jakości lakierowania oraz płynności działania każdego zakładu. Ponadto nasze rozwiązanie nie potrzebuje zewnętrznych źródeł energii czy baterii, pistolet IONSTAR wykorzystuje dostępne źródło energii w postaci sprężonego powietrza, powszechnie dostępnego w każdej lakierni.

Działa przy optymalnym ciśnieniu 2,5–3,5 bar, generując kontrolowany proces jonizacji za pomocą turbiny. W wyniku tego procesu, plazma tworzona przez pistolet neutralizuje ładunki elektrostatyczne na powierzchni obrabianego przedmiotu w czasie krótszym niż 0,2 sekundy. Rezultatem jest czysta, odporna na przyciąganie kurzu i zanieczyszczeń powierzchnia, co przekłada się na wyjątkową jakość lakierowania.

Pistolet IONSTAR: Gwarancja idealnej jakości wykończenia.

Co więcej, główną korzyścią z użycia pistoletu IONSTAR to redukcja wtrąceń do 100%. Pistolet eliminuje nawet całkowicie wtrącenia, zapewniając idealną jakość powłok oraz skrócenie czasu pracy obróbczej po polakierowaniu. Dodatkowo dzięki laserowemu wskazaniu obszaru poddanemu jonizacji kontrolujemy w całości powierzchnię, którą będziemy lakierować. Ochrona przed przeciążeniem do 10 barów i bezobsługowa końcówka jonizacyjna to gwarancja bezpiecznej pracy, trwałości urządzenia a także ograniczenie pracy związanej z konserwacją. Dodatkowa dioda LED wskazuje gotowość do pracy co pomaga w łatwym i Intuicyjnym korzystaniu z pistoletu. Uzyskane certyfikaty EX (ATEX), CE i UKCA to gwarancja najwyższej jakości.

Optymalizacja pracy lakierniczej z pistoletem IONSTAR.

Pistolet elektrostatyczny IONSTAR stanowi rewolucję w branży lakierniczej, oferując skuteczne rozwiązanie problemów, które komplikują codzienną pracę, zwiększają koszty i wpływają negatywnie na jakość lakierowania. Dzięki innowacyjnej technologii neutralizacji ładunków elektrostatycznych, pistolet zapewnia doskonałe efekty lakierowania, skraca czas oraz koszty a także poprawia generalne działanie zakładu. Pistolet elektrostatyczny IONSTAR to inwestycja, która zwróci się bardzo szybko, a każdy lakiernik doceni sprawne działanie i efekty codziennego stosowania zjonizowanej powierzchni podczas swojej pracy. Przetestuj pistolet antystatyczny IONSTAR już teraz, podczas 7 darmowych dni. Umów się na testy korzystając z naszego formularza LINK do formularza.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Verified by MonsterInsights